Карплюк показав, як виглядає парк дерев’яних скульптур в Ірпені

Найбільший в Україні парк дерев’яних скульптур знаходиться в Ірпені. У “Покровському” розташовано кілька десятків авторських дерев’яних фігур тварин, птахів, героїв улюблених мультфільмів, козаків, янголів та інших міфічних істот. У створенні цього унікального місця відпочинку взяли участь майстри з різних регіонів України. Про те, як в Ірпені з’явився парк “Покровський”, розказав кандидат у народні депутати України, лідер партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк в рамках свого авторського проекту “Ірпінь: історія успіху”

Восьму частину своєї відеорозповіді політик традиційно опублікував на Facebook, інформаційний портал “Моя Київщина“.

“Три роки тому, у червні 2016-го, ми відкрили в Ірпені особливе, унікальне місце – парк “Покровський”. Це парк дерев’яних скульптур. Їх тут – кілька десятків. Фігури створювали майстри з різних регіонів України: Рівненщини, Київщини, Чернігівщини, Харківщини, Івано-Франківщини, Закарпаття. Я дуже люблю цей парк, як і багато ірпінчан та гостей нашого міста”, – написав він у своєму коментарі до фільму.

Будівництво “Покровського” тривало всього два місяці – з квітня по червень 2016-го року. Ландшафт парку лишився максимально природнім. У ньому крім унікальних авторських дерев’яних фігур розташовані майданчики для дітей різного віку та спортивний комплекс. Усі вони пов’язані між собою парковими алеями.

Нагадуємо, минулу серію проекту “Ірпінь: історія успіху” Володимир Карплюк присвятив ірпінській Площі творчості. Раніше в рамках свого авторського проекту він розказав про парки НезнайкаПравика та ПисьменниківЦентральну площу та міський стадіон “Чемпіон“.

Як відомо, лідер партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк є кандидатом в народні депутати України по 95-му одномандатному округу на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.