Муніципальна варта йде у двори!

Муніципальна варта йде у двори!

Потрапляючи на прийом чи звертаючись на «гарячу лінію» першого заступника Ірпінського міського голови — Олександра Маркушина, жителі нашого міста зауважують, що завдяки присутності муніципальної варти підтримується громадський порядок в парках, скверах, на центральній площі, проте існує проблема порушень громадського порядку та певних норм поведінки в місцях, де інспектори муніципальної варти не здійснюють патрулювань.

Мешканці багатоповерхівок зауважують, що при зверненнях в разі порушень громадського порядку на прибудинковій території їх будинків, муніципальна варта по причині того що це не її зона відповідальності, рекомендує звернутися до поліції.

З 1-го лютого, в якості експерименту, ірпінська муніципальна варта готова реагувати на звернення які надійшли на цілодобову «гарячу лінію» МВ по проблемах дворових територій наступного характеру:

– порушення громадського порядку;
– розпиття алкогольних напоїв;
– наявність підозрілих осіб;
– засмічення місць загального користування;
– порушення правил благоустрою міста Ірпінь;
– порушення правил тримання собак і котів.

Шановні громадяни, по можливості робіть фото та відеофіксацію правопорушень!

У разі якщо виявлене адміністративне правопорушення буде в компетенції МВ, інспектори відреагують відповідно до чинного законодавства — при малозначності порушення інспектор може обмежитись усним зауваженням, а якщо воно більш серйозне — скласти адмінпротокол.

У випадку неналежності порушення до меж компетенції муніципальної варти, правопорушник і матеріали, які підтверджують факт правопорушення, будуть передані правоохоронним органам для подальшого реагування.

Зверніть увагу, реагування можливе виключно за умови наявності заявника (свідка)! Це ваш дім, і саме ви в першу чергу маєте бути зацікавлені у тому, щоб на дворовій території було безпечно і комфортно для вас та інших жильців!

«Гаряча лінія» муніципальної варти працює 24/7:
(045 97) 60-400;  (073) 070-05-57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.