На Київщині працюють пришкільні мовні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори, а ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу Київської ОДА.

У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів, у тому чисті до таборів GoCamp, вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), Шотландії, Іраку, Пакистану, Франції, Бразилії, Південної Африки, Німеччини.

Усього у літніх мовних таборах поглиблюють свої знання з іноземних мов 10 563 дітей. Вони спілкуються іноземною мовою, вдосконалюючи свої мовленнєві навички, вчаться працювати у команді, розвивають творчі здібності.

Волонтери, які працюють в освітніх закладах області, розповідають про історію, традиції та культуру країн, з яких приїхали. Дозвілля дітей у таборах насичене подіями, цікаве та змістовне.

Нагадаємо, що 25 травня президент України Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою взяв участь у відкритті 11-го спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.