Найбільше ДТП трапляється по п’ятницях з 17 до 18 години

Поліція Києва оприлюднила дані про найаварійніші райони столиці

Щодня на дороги Києва виїжджає в середньому 750 тисяч автомобілів. Зрозуміло, що з такою кількістю машин затори і «тягнучки» уже не викликають здивування. До того ж, водіям варто їздити максимально обережно, бо статистика дорожньо-транспортних пригод є досить тривожною. Поліція Києва лише за перші п’ять місяців цього року зареєструвала в місті 16016 ДТП. З них у 830 випадках були потерпілі.

Поліцейські зауважують, що найбільший сплеск ДТП фіксують по п’ятницях, 17 до 18 години. Це саме той час, коли закінчується робочий день і тиждень, і немало родин виїжджає з міста – хто на дачу, хто до родичів, хто подорожувати, отже,  автомобільний потік у напрямку виїзду з міста збільшується. Вочевидь, сюди варто додати певну розслабленість водіїв, зумовлену налаштуванням на вихідні…  І це призводить до невтішних наслідків.

Загалом, говорячи про основні причини аварій, поліцейські зауважують, що у 47% відсотків випадків ДТП спричинені порушеннями правил маневрування у 25% випадків – недотримання дистанції, у 13% – перевищення безпечної швидкості. Щодо ДТП з потерпілими – тут до цих причин додаються ще й аварії з п’яними  водіями, а також кермувальниками, які порушують  правила проїзду перехресть.

За видами ДТП поліцейські фіксують, що у 75% випадків це зіткнення двох і більше автомобілів, у 16% — наїзд на транспорт, що стоїть. Також 6% аварій спричинені наїздом на перешкод, 2,5% – наїздом на пішохода

Найбільше ДТП трапляється по п’ятницях з 17 до 18 години

Є своя статистика аварійності й по районах столиці. У більшості з них за ці п»ять місяців сталося від тисячі до двох тисяч аварій. Лідерами ж сумної статистики є Голосіївський район, у якиму сталося 2310 аварій, та Шевченківський, де сталося 2153 аварії. Найменш аварійним, за поліцейською статистикою, є Деснянський район – тут за 5 місяців сталося 878 ДТП.

З  початку року патрульні притягнули до відповідальності за різноманітні порушення понад 41200 водіїв. З них 10000 – за порушення вимог дорожніх знаків,  4200 – за проїзд на заборонний сигнал світлофора, 5000 – за керування транспортом у стані сп’яніння: 12000 – за перевищення максимальної допустимої швидкості руху.

Поліція просить усіх водіїв чітко дотримуватися усіх правил дорожнього руху, бути обережними під час керування транспортом, не відволікатися на розмови по телефону та використвувати  паски безпеки. А також – не забувати про максимальну допустиму швидкість руху, і, звичайно ж, не сідати за кермо, якщо випили. Хоча, мабуть, немає такого водія, який би не знав цих прописних істин. І все ж цими елементарними правилами часто нехтують. А наслідок – невтішна поліцейська статистика.

Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.