Про Ірпінь

Ірпінь – одне з найбільш мальовничих і легендарних міст Київщини. Розташоване на березі однойменної річки, в оточенні вікових лісів, на північно-західній околиці столиці. За багату мистецьку спадщину Ірпінь називають Українським Парнасом, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

Зі столиці до Ірпеня можна дістатися всього за 10-15 хвилин автомобілем або залізницею.

Саме тут ви зрозумієте наскільки комфортними і доглянутими можуть бути сучасні українські міста і як динамічно вони можуть розвиватися, зберігаючи унікальні традиції.

Погляд Ірпеня

Ви побачите гарні вулиці і якісні дороги, “вишиті” тротуари і оригінальні скульптури, красиві площі і затишні парки, завдяки яким Ірпінь став рекордсменом України.

Особлива гордість нашого міста – літературні традиції. Тут народився всесвітньо відомий казковий герой Незнайко, придуманий ірпінцем Миколою Носовим. А у місцевому Будинку творчості письменників жив, творив і продовжує збиратися весь цвіт української літератури.

Лише в Ірпені можна пройтись улюбленими стежками митців, торкнутися дерев, що їх надихали, і навіть відшукати таємничі підземні ходи. Якщо ж ви не маєте часу прогулюватися по місту пішки, можна здійснити захоплюючу велоекскурсію новими велосипедними доріжками. Але приїхати сюди треба неодмінно! Гарантуємо вам незабутні яскраві враження!

Ласкаво просимо в Ірпінь!