У Бучі в теплиці виростили 30 кущів конопель

41-річний уродженець Донецька, який тимчасово живе у Бучі, облаштував теплицю, де вирощував зілля конопель. Чоловік запевняє, що для власного вжитку. Але правду з’ясовуватиме слідство.

Ці посіви виявили оперативники Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків поліції Київщини спільно з працівниками Ірпінського відділу поліції під час комплексної оперативно-профілактичної операції “Мак”.

Поліцейські у спеціально облаштованій теплиці вилучили понад 30 кущів зілля, яке перебуває під забороною. Чоловік зізнався, що власноруч посадив траву конопель та доглядав за нею.

За його словами, вирощував це для власного вжитку. Правда це чи ні, правоохоронці з’ясовуватимуть у ході досудового слідства. Речові докази направили на експертизу.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.

За чинним законодавством, посів та вирощування снотворного маку, конопель дозволяється лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензію на здійснення відповідних видів діяльності.

Джерело: відділ комунікації поліції в Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.