У Гостомелі центральне озеро очищається від мулу

У Гостомелі центральне озеро очищується від мулу

Центральне озеро, як магнітом притягує до себе особливо влітку, і не тільки нас, полюбляють його лебеді, особливо восени коли зупиняються на ньому на перепочинок перед відльотом у теплі краї. У перший день календарного літа роботи в береговій зоні, зважаючи на відсутність опадів, значно активізувалися.

У Гостомелі центральне озеро очищується від мулу

Блакитну перлину Гостомеля почали чистити від намулу. Це дуже актуально й екологічно. Адже наші сусіди, дбаючи тільки за зовнішній блиск своєї набережної на річці Ірпінь не подбали про такий важливий акцент для життя водойми.

У Гостомелі центральне озеро очищується від мулу

Сьогодні на березі Центрального озера працівники УЖКГ «Гостомель» корчували старі дерева й чагарники. На їх місці згодом з’являться нові деревця. Але вже радують зеленим листям екзотичні рослини.

Це штамові акації та сумахи, висаджені під час карантину волонтерами озеленення за ініціативи депутата ГСР Надії Скуратівської.

На другому етапі облаштування берегової зони відпочинку нас чекає багато цікавих й корисних родзинок. Але не будемо поспішати про них розповідати.

Сьогодні в активній фазі йде прокладання тротуарних доріжок, котрі обіймуть озеро з усіх боків, розплановується територія під зону відпочинку з боку вулиці Дніпровської.

Тепер повернемося до історії рекреаційного проекту. Він розпочався восени минулого року. На першому етапі, ще до 525 річчя селища, почала оздоблюватися берегова зона.

Виконано роботи з прокладення бруківки й розширення тротуару, а також проїзної частини. Виконано укріплення берегової лінії, прокладено ливневу мережу, що збиратиме опади з дорожнього полотна по вулиці Ватутіна.

Ще до нового року на ній з’явилися лавочки для відпочинку. Облаштовано місця для рибальських місточків. Роботи з генеральної реконструкції Гостомеля продовжуються!

Джерело: Гостомельська селищна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.