У травні українці купили у півтора рази більше електромобілів, ніж цього місяця торік

За травень в Україні було придбано 610 легкових та 33 комерційних автівок на електротязі. У порівнянні з минулим роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні зріс майже в півтора рази, а на комерційні – на 43%, повідомляє Укравтопром.

Травневий ринок комерційних автомобілів на електротязі складався виключно з імпортного секонд-хенду і не відрізнявся різноманітністю. Основну масу склали електромобілі моделі RENAULT Kangoo Z.E., яких було зареєстровано 31 од. Ще дві машини були NISSAN e- NV200. У той же час, в реєстраціях легкових електрокарів були присутні нові машини, але їх було всього 86 шт., а більшу частину (524 шт.) становили старі авто. Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається NISSAN Leaf. Минулого місяця 329 цих автівок поповнили автопарк країни. На другому місці – TESLA Model S, яку обрали 53 автомобілісти. До травневої п’ятірки увійшли: BMW i3 (46 шт.); FIAT 500е (24 шт); RENAULT Zoe (23 шт).

Всього з початку року в Україну було завезено і поставлено на облік 2381 легковий і 176 комерційних електромобілів, що відповідно на 64% і 209% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело: ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.