Уроки провели рятувальники

Уроки провели рятувальники

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19, 30 січня інспекторським складом Ірпінського міського відділу проведено позапланові перевірки додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки Ірпінської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №14  та Ірпінської загальноосвітньої школи І ступеня №15  Ірпінської міської ради Київської області.

Під час перевірки з директорами та  відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі звернули увагу на стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Поряд з цим під пильним супроводом рятувальників було відпрацювано заходи з евакуації учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №14. Відповідно легенди при виникненні надзвичайних ситуацій спрацювала звукова сигналізація.

Під час сигналу тривоги персонал та учні школи були сповіщені про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи.

Далі, на подвір’ї школи, рятувальники детально розповіли дітям правила користування первинними засобами пожежогасіння та наочно продемонстрували як гасити невелику пожежу.

У ході перевірки видано ряд рекомендацій керівникам навчальних закладів. Відпрацювання в навчальних закладах регіону продовжуватимуться.

Джерело: Гостомельська селищна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.