В Ірпені підлітки бавилися піротехнікою-кидали петарди

В Ірпені підлітки бавилися піротехнікою-кидали петарди

У період новорічно-різдвяних свят чи не найулюбленішою забавкою дітей та дорослих є запуск феєрверків, «стріляння» петардами чи хлопавками. Скільки б не точилися суперечки навколо важливості й безпечності піротехніки, вона користується все більшим попитом, тим більше що проблеми придбати її немає — продавці часто продають небезпечний товар навіть дитині.

Так, увечері 2-го січня, на новій частині ірпінської набережної, яка є рекреаційною зоною Ірпеня, компанія з трьох підлітків віком 11-13 років бавилися піротехнікою — кидали петарди. Для більшого ефекту петарди закидували до сміттєвих урн, через що у деяких з них відірвалося дно. Даний інцидент був зафіксований камерами відеоспостереження Муніципальної варти ІМР.

В Ірпені підлітки бавилися піротехнікою-кидали петарди

Виїхавший на місце події екіпаж групи шкидкого реагування муніципальної варти застав дану компанію неповнолітніх хлопчиків неподалік АЗС по вул. Підгірна. Інспектори провели бесіду з дітьми, розказали, які наслідки може мати необережне поводження з петардами для їхньої ж безпеки. Також встановили особи цих дітей і повідомили про випадок батьків, та викликали поліцію.

Так як ніхто з молодих бешкетників не досяг 16-річного віку, за вчинення адміністративного правопорушення інспекторами муніципальної варти були складені адмінпротоколи стосовно батьків кожної дитини за ст. 152 КУпАП, п. 1.37 Правил благоустрою Ірпеня «Пошкодження елементів благоустрою».

З метою попередження нещасних випадків звертаємось до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей. Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, дотримання яких демонструйте на власному прикладі. Розкажіть про небезпеку легкозаймистих та вибухонебезпечних предметів; про небезпеку використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок).

Джерело: редакція 04597

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.