В Ірпені рятувальники провели профілактичні рейди

У рамках профілактичного заходу щодо попередження загибелі людей на воді, 15 червня рятувальники Ірпінського регіону провели інформаційну кампанію з відпочиваючими біля водойм м. Ірпінь та селищ Гостомель, Ворзель та Коцюбинське, адже з останній період в області спостерігається різкий ріст загибелі людей на воді. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Фахівці Служби порятунку 101 проінформували дорослих та дітей про небезпеки на воді, що потрібно та чого не можна робити, аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди.

Також громадянам розповіли про небезпеку купання у не відведених для цього місцях, про небезпеку пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані тощо. Кожному відпочиваючому співробітники ДСНС вручили інформаційні листівки із зазначенням номеру Служби порятунку та основними правилами безпечного поводження на воді.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що ваше життя та здоров’я залежить лише від вас. Будьте обережними та бережіть себе і своїх близьких від біди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.