В Ірпені вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

В Ірпені вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня в Ірпені вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС – тих, хто у перші дні та тижні Чорнобильської катастрофи ціною власного життя і здоров’я захищали людство.

В Ірпені вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У заході взяли участь: Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, заступники Ірпінського міського голови, депутати Ірпінської міської ради, керівники відділів, управлінь, підприємств, представники громадських організацій.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Володимиру Правику та вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

В Ірпені вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

“Цього назавжди молодого офіцера-вогнеборця називають першим ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС, – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. – Тієї ночі, 26 квітня 1986 року, його караул першим прибув на гасіння тої смертоносної пожежі.

Хлопці загинули. Віддали свої життя і здоров’я й тисячі інших ліквідаторів. Приірпіння – один із регіонів, що прийняли найбільшу кількість переселенців із зони ураження. Зараз тут проживає 1100 ліквідаторів. І з кожним роком їх стає все менше”.

Очільник Ірпеня від імені  громади, від імені всіх врятованих, подякував кожному ліквідаторові за самопожертву і добре серце.

“Міцного здоров’я вам, затишку в домівках і мирного неба! Низький уклін родичам загиблих ліквідаторів. Зокрема, матері Володимира Правика Наталії Іванівні, яка після чорнобильської катастрофи з сім’єю переїхала у Приірпіння. Вона мріє, щоби про її сина не забували. Обіцяємо, не забудемо! Ірпінь буде завжди пам’ятати”, – додав Олександр Маркушин.

Джерело: Ірпінська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.