Ювілей з присмаком скорботи

Ювілей з присмаком скорботи

Сьогодні бригаді швидкого реагування НГУ, дислокованій в Гостомелі, виповнилося 5 років! Нещодавно бійці підрозділу, після 8- місяців боїв поблизу окупованої Горлівки, повернулися до своєї частини. На жаль, не без втрат, троє бійців загинуло, є важко поранені, які проходять лікування й реабілітацію. 22 травня загинуло ще двоє бійців в мирному житті, які служили в бригаді.

Світла їм пам’ять! Герої не вмирають! «Ця дата з присмаком скорботи за тими полеглими побратимами, які сьогодні не можуть відсвяткувати разом з бригадою ювілей.

Пам’ять про них житиме вічно – закарбована в меморіалі, який сьогодні відкриється на території частини. Слава гостомельським левам! Слава Україні! »— поділися з нагоди ювілею бійці бригади на свої сторінці в ФБ.

Ротно-тактична група бригади, що дислокується в нашому селищі, постійно виконує бойові завдання в зоні АТО. Солдати активно долучаються до патрулювань, виявлення та протидії ДРГ противника, і надання підтримки бійцям МВС та ЗСУ відповідно до закону України про Національну гвардію.

Солдати бригади швидкого реагування НГУ — професійні воїни, які не раз уже доводили це і на полігоні, і на передовій в зоні бойового конфлікту на Сході.

З нагоди свята, Гостомельська селищна рада подякувала бійцям Військової частини 3018 за віддану службу українському народу і своїй країні, та відзначила кращих військових грошовими винагорадами.

У зв’язку з карантином урочисте святкування буде проходити в закритому режимі, на якому буде присутній Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. У цей день буде відкрито монумент загиблим воїнам.

Гостомельська громада щиро вітає всіх зі святом та бажає, щоб народ України завжди був певен: його безпека знаходиться у надійних руках.

PS
“22 травня, близько 1:00 ночі в селі Новоселиця Попільнянського району було жорстоко вбито двох побратимів бригади НГУ, які служили в цій частині..

Загиблий Купріянов Володимир Олександрович служив в бригаді рік тому, та по закінченню контракту пішов в цивільне життя, він був вірним другом загиблого Вульчина Віталія, вони разом служили в одному підрозділі й разом відпочивали в той кривавий день.

Всі вони наші вірні бійці й не залежно звільнилися чи далі служать в нашій частині. Світла їм пам’ять. Герої не вмирають!” (повідомлення зі сторінки ФБ бригади НГУ)

Джерело: Гостомельська селищна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.